Dzieci z Niepublicznego Żłobka "Bajkowe Ludki " w Lesznie po raz pierwszy świętowały Dzień Dziecka na wyjazdowej imprezie razem ze swoimi rodzicami, a często także dziadkami. Skorzystano z gościnności rancza w Święciechowie.
Zabawy było co niemiara, do której zachęcali animatorzy i bohaterowie bajek. Dzieci miały okazję przywitać się z konikami mieszkającymi na ranczo, tańczyć, rywalizować, bawić się.
Największą jednak frajdę dawały przejażdżki w przyczepie za traktorem pana Sylwestra Domagały, kolekcjonera starych ciągników z Wilkowic.
Impreza była też okazją do integracji rodziców, którzy na co dzień bywają za bardzo zagonieni, aby odbierając dziecko ze żłobka porozmawiać dłużej na miłe tematy.
Więcej informacji o żłobku znajdziecie tutaj.
[FOTORELACJA]7420[/FOTORELACJA]
2 2
Serio Ten żłobek jeszcze istnieje?
1 0
Super zabawa, oby więcej takich wydarzeń!