Zamknij

Nowe Młyny w Lesznie to imponujący obiekt, w którym są lofty, apartamenty i lokalne usługowe (zdjęcia)

18:38, 04.11.2023 Aktualizacja: 13:51, 15.11.2023
Skomentuj

Aż 112 loftów i apartamentów znajduje się w pierwszym budynku kompleksu Nowe Młyny przy ul. Przemysłowej w Lesznie. W sobotę, 4 listopada Andżelika i Rafał Malepszy zaprezentowali swoim gościom wnętrze odrestaurowanego obiektu. To nowoczesność z nutką historii dawnego Leszna.

Główny budynek Nowych Młynów ma aż 9800 metrów kwadratowych powierzchni. Lokale mieszkalne mają bardzo zróżnicowaną powierzchnię, od 28 do ponad 80 metrów kwadratowych. Na parterze zaplanowano lokale usługowe, które wykorzystane zostaną na bank, restaurację, winiarnię, delikatesy.i gabinet lekarski i SPA.

Grupa Inwestycyjna Malepszy prowadzi już prace w drugim budynku, w którym już od poniedziałku będzie można rezerwować lokale mieszkalne.

Zakończenie całego projektu Nowe Młyny planowane jest na przełom lat 2026-2027.

Więcej o inwestycji będzie można przeczytać w środę w gazecie "ABC".

[FOTORELACJA]7932[/FOTORELACJA]

.

 

 

 

 

 

(JAC, Fot. J. Kuik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Leśny DziadekLeśny Dziadek

5 3

A wuja Tomka nie było ?

20:47, 04.11.2023
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

a jak a jak

0 1

był, był .... kazał cię pozdrowić

18:13, 05.11.2023

0%