Zamknij

Jak w Lesznie ubezpieczyć samochód tanio i bez problemów?

00:00, 28.08.2019 | materiały partnera

Zbliża się okres ważności obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego? Wybierz korzystną ofertę polisy – tak, aby nie przepłacić. Sprawdź, ile obecnie kosztuje OC i dowiedz się, jak na nim zaoszczędzić.

Jak pokazują statystyki, średnia cena obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego nie przekracza 500 zł. I Ty możesz tyle płacić – pomoże Ci w tym wyszukiwarka OC. Warto skorzystać z tego narzędzia, aby zaoszczędzić nawet do 50% w porównaniu do niektórych ofert towarzystw ubezpieczeniowych.

Ile zapłacisz za OC w Lesznie?

Koszt obowiązkowego ubezpieczenia OC w Lesznie zależy od wielu czynników. Warto więc przeanalizować kilka ofert, aby oszacować cenę polisy.

Przykład 1. Ubezpieczasz Daewoo Matiz z 2007 roku. Jesteś mężczyzną w wieku 35 lat. Prawo jazdy zdobyłeś 18 lat temu. Oferty obowiązkowego ubezpieczenia przedstawiają się następująco:

  • Gefion Insurance – 408 zł (OC + Assistance)
  • mtu24.pl Ergo Hestia – 450 zł (OC)
  • AXA Direct – 498 zł (OC + Assistance).

Przykład 2. Ubezpieczasz Peugeota 308 z 2007 roku. Jesteś mężczyzną w wieku 35 lat. Prawo jazdy zdobyłeś 18 lat temu. Oferty obowiązkowego ubezpieczenia przedstawiają się następująco:

  • mtu24.pl Ergo Hestia – 472 zł (OC)
  • Gefion Insurance – 614 zł (OC + Assistance)
  • Aviva – 653 zł (OC + Assistance).

Porównaj dostępne ubezpieczenia OC

Wybór przypadkowej oferty może Cię sporo kosztować. Dzięki wyszukiwarce sporo zyskasz, poświęcając na porównanie zaledwie kilkanaście minut.

Wyszukiwarka OC działa na prostej zasadzie – wystarczy wypełnić formularz, odpowiadając na pytania. Potem trzeba czekać na informację zwrotną o kosztach ubezpieczenia w konkretnych towarzystwach.

W przypadku OC nie ma sensu przepłacać za polisę. Zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne są identyczne, co wynika z obowiązujących przepisów. Wystarczy zatem wybrać najtańszą ofertę, by cieszyć się sporymi poczynionymi oszczędnościami. A jeśli zastanawiasz się, czy zależność: wypadek pożyczonym samochodem a OC będzie obowiązywać, warto skontaktować się z ubezpieczycielem.

Skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń

Jeżeli chcesz tanio i bez problemów ubezpieczyć samochód, skorzystaj z porównywarki. To miejsce, w którym dokonasz wstępnej wyceny i – jeśli wyrazisz taką chęć – zamówisz konkretną polisę. Jest to świetne rozwiązanie, jeżeli cenisz swój czas – wszystkie formalności dopełnisz bez wychodzenia z domu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop