Sport

Zamknij

Memoriał dla Dudka (zdjęcia)

17:46, 24.10.2015 Aktualizacja: 03:32, 18.10.2025

Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się 65. Memoriał Alfreda Smoczyka, jaki odbył się w sobotę w Lesznie. Żużlowiec SPAR Falubazu Zielona Góra zdobył komplet punktów.

Słoneczna pogoda ściągnęła na stadion ponad 1000 widzów. Obejrzeli oni ciekawe ściganie, w którym nie brakowało mijanek i walki.

Bezkonkurencyjny okazał się Patryk Dudek. Drugie miejsce zajął Tobiasz Musielak, który zgromadził 13 punktów. Po 11 "oczek" na koncie mieli Bartosz Smektała i Mateusz Szczepaniak. Oni rozegrali bieg dodatkowy o trzecie miejsce, który wygrał zawodnik Fogo Unii Leszno.

(ceg), Fot. E. Baldys

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%