Zamknij

Skąd pochodzi praktykant na pływalni?

13:30, 11.03.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie ma pierwszego zagranicznego praktykanta, który pochodzi z Chorwacji. Dzisiaj został powitany na pływalni.

Luka Plejić jest studentem University College Aspira w Splicie. Studiuje zarządzanie sportem lokalnym. Do Leszna, a konkretnie do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, przyjechał na początku marca, w ramach programu Erasmus +. Chorwat został zakwaterowany w Domu Studenckim. Praktyki będzie miał w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym, które potrwają do końca kwietnia.

- Pokazaliśmy mu Leszno, jak funkcjonuje klub futsalowy "od kuchni". Luka był również w klubie Unii Leszno, 7 kwietnia zabierzemy go na mecz żużlowy - przekazał Mikołaj Zgaiński, koordynator Programu Erasmus + w PWSZ.

- To nasz pierwszy zagraniczny praktykant - mówi Grzegorz Kapitan, dyrektor MOS. - Będzie pomagał przy organizacji Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na pływalni będzie miał okazję poznać sposoby pracy z uczniami.

Dzisiaj Luka był na pływalni i otrzymał koszulkę oraz bluzę MOS-u. Powiedział, że Leszno mu się podoba, leszczynianki są bardzo ładne, a miasto jest czyste.

Fot. J. Rutecka-Siadek

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone