Zamknij

W nowy sezon, w nowym składzie. Wamet Dąbcze odkrył karty!

13:34, 10.09.2019 | o, Fot. Wamet Dąbcze
REKLAMA
Skomentuj

W czasie wakacyjnej przerwy z klubie z Dąbcza doszło do kilku istotnych zmian personalnych.

Z zespołem pożegnali się: Jakub Werner, Piotr Chmiel i Denis Bolewicz. Po stracie liderów działacze klubu z gminy Rydzyna szybko przystąpili do transferowej ofensywy. Jako pierwszy umowę na grę w barwach Wametu parafował 17-letni Mikhail Tsyhanouski.To uczestnik mistrzostw Europy juniorów w Ostrawie.

Nową twarzą w zespole z Dąbcza jest także Wojciech Chrząszcz. Były zawodnik Morlin Ostróda to dobry znajomy Jakuba Wernera i to za jego sprawą trafił do Wametu.

Jako ostatni do drugoligowca z gminy Rydzyna dołączył Szymon Kulczycki.

- To najbardziej doświadczony gracz w kadrze Wametu na sezon 2019/2020. W przeszłości występował w Superlidze i I lidze - zdradził prezes Mateusz Przybył.

Ponadto w składzie Wametu na kolejny sezon pozostali: bracia Krzysztof i Tomasz Mrozkowie oraz Mateusz Przybył. Szeroki skład uzupełniają także Mieszko Przybył, Jakub Mazankiewicz, Miłosz Matusik i Bartek Adamczak.

W sezonie 2019/2020 ekipa z gminy Rydzyna występować będzie na kilku frontach. Pierwszy zespół rywalizował będzie w Pucharze Europy TT Inter Cup oraz II lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Druga drużyna z kolei występować będzie w IV lidze. Ponadto przedstawiciele Wametu grać będą także w turniejach z cyklu Grand Prix Wielkopolski oraz Grand Prix Polski.

(o, Fot. Wamet Dąbcze)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone