Jakim wynikiem zakończył się mecz dwóch beniaminków Futsal Ekstraklasy?

21:01, 09.11.2019 D.C, Fot. archiwum Aktualizacja: 15:35, 10.11.2019

Ósma kolejka ligowych rozgrywek w futsalu przyniosła starcie Constraktu Lubawa i GI Malepszy Leszno.

Oba zespoły znają się doskonale z niedawnych rozgrywek I ligi, gdzie ze sobą ostro rywalizowały o awans. Wtedy górą byli nasi zawodnicy. W sobotę wygrali gospodarze 4:0.

Prowadzenie objęli w 7. minucie, choć wcześniej ładnym uderzeniem popisał się naszym zespole Michał Bartnicki. Gospodarze przejęli inicjatywę i poszli na ciosem. W 13. minucie podwyższyli na 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Goście bardzo sporadycznie zagrażali bramce Constraktu. Wprawdzie okazje do zmiany rezultatu mieli Hubert Olszak i Jakub Molicki, ale ich nie wykorzystali. Swoich sytuacji nie zmarnowali natomiast gracze z Lubawy. Podwyższyli na 3:0 w 31. minucie, a w samej końcówce dorzucili jeszcze jedno trafienie, mimo ambitnych ataków naszych futsalowców, którzy wycofali bramkarza.