Zamknij
REKLAMA

Mieli pobiec dla Amelki, pobiegną dla Ani

09:00, 30.11.2019 | P.P, fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

Hubert Bosy i Dawid Krause pobiegną 1 grudnia z Gostynia do Leszna. Początkowo, organizowana przy okazji biegu zbiórka, miała być przeznaczona na leczenie 10-letniej Amelki. Niestety, dziewczynka zmarła we wtorek. Organizatorzy jednak nie odwołują akcji i postanowili, że zebrane pieniądze trafią do innej potrzebującej osoby. To pani Anna, chora na stwardnienie rozsiane.

[ZT]44518[/ZT]

Podczas biegu sportowcy uczczą pamięć zmarłej Amelki. Przebiegną trasę z Gostynia do Leszna, a następnie dołączą do osób biorących udział w akcji na bieżniach w siłowni Joker. Za każde 30 minut na bieżni organizatorzy pobierają opłatę 10 zł. Zebrana suma zostanie przekazana pani Annie na leczenie stwardnienia rozsianego. 

- Wspólnie z Dawidem Krause o 8-rano wybiegamy z Gostynia do Leszna na stadion potem już dołączamy do biegaczy na bieżniach w siłowni i pomagamy do późnych godzin wieczornych. Myślę ,że możemy na Was liczyć. W dniu biegu będziemy także myślami i sercem z Amelką i Jej rodzicami - poinformował Hubert Bosy.

Bieg na bieżni w Jokerze rozpocznie się 1 grudnia o godz. 8 i potrwa do godz. 20. Zapisywać należy się przez telefon: 65 525 12 05 lub w wiadomości prywatnej na Facebooku "Joker Leszno Fitness & Siłownia".

 

 

(P.P, fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA