Zamknij
REKLAMA

Po niemal godzinnym treningu Zumby, licytowano treningi ze znanymi osobami. Tak było na Dniu Sportu w ZS 4 (zdjęcia)

21:29, 13.02.2020 | P.P, fot. P. Piotrowski
Skomentuj
REKLAMA

W czwartkowy wieczór w Zespole Szkół nr 4 w Lesznie nie brakowało atrakcji. Po treningu Zumby przeprowadzono kilka licytacji treningów personalnych z osobami publicznymi i sportowcami.

Zajęcia fitness z Zumby cieszyły się sporym zainteresowaniem. Ćwiczyły same kobiety, które dzielnie przez prawie godzinę wykonywały ćwiczenia razem z prowadzącą, Martyną Gorwą. 

Po Zumbie, przyszedł czas na najważniejszy punkt wydarzenia. Licytowano treningi personalne ze znanymi osobami związanymi ze sportem. Kwoty padały różne, od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Im bardziej znana osoba, tym bardziej zacięcie licytowano o możliwość treningu z nią. Cały dochód z imprezy przeznaczony został na akcję pomocy zwierzętom poszkodowanym w pożarach w Australii. Akcja ruszyła w Lesznie w styczniu i nosi nazwę "Kropla wody dla Australii".

- Nasza szkoła zorganizowała w ramach Dniu Sportu, Zumbę i licytacje z osobami sportu i nie tylko. Między innymi wśród gwiazd do licytacji włączyło się dwóch olimpijczyków, Agnieszka Jerzyk i Sławomir Mocek. Do licytacji zgłosiło się chętnych 15 osób, ale samych licytacji mieliśmy chętnych aż 16 osób, bo Marek Tyczyński zaoferował aż dwa treningi - nurkowania i tai chi. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie, w szczególności siłowni Transformers, która włożyła w przygotowanie imprezy dużo pracy. Dla wszystkich osób, które wygrają poszczególne licytacje, przygotowaliśmy voucher na darmowy trening do Transformersów - powiedziała Lidia Baksalary, organizatorka wydarzenia.

[ZT]45128[/ZT]

 

(P.P, fot. P. Piotrowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz