Zamknij
REKLAMA

Po dwóch miesiącach przerwy leszczyńscy piłkarze mogli wreszcie wspólnie potrenować.

07:30, 14.05.2020 | D.C. Fot. autor
Skomentuj
REKLAMA

Do wspólnego trenowania wrócili w tym tygodniu piłkarze czwartoligowej Stainer Polonii 1912 Leszno.

Poloniści od początku pandemii trenowali indywidualnie, według rozpisek otrzymywanych od trenera. To co robili uwieczniali na filmikach czy zdjęciach i przekazywali szkoleniowcowi zespołu.

- Nie oszukiwali i nikt się nie zapuścił - skwitował krótko Jędrzej Kędziora, opiekun drużyny. - Sumiennie wykonywali to, co mieli zalecone, co pokazały już pierwsze wspólne zajęcia. Wyglądali na nich naprawdę dobrze.

Na pierwszych zajęciach po dwumiesięcznej przerwie w kompleksie w Zaborowie pojawiło się 13 zawodników, którzy ćwiczyli w trzech grupach o różnej porze.

Od poniedziałku będzie już możliwość poszerzenia grup na treningach. Po zniesieniu kolejnych obostrzeń na stadionach, boiskach, skoczniach, torach, orlikach i skateparkach może przebywać maksymalnie 14 osób (+2 trenerów), a na otwartych pełnowymiarowych boiskach piłkarskich 22 osoby (+4 trenerów).

- To znaczne ułatwienie w pracy szkoleniowej - dodał J. Kędziora. - U nas w klubie jest wiele grup i musimy to jakoś sensownie zorganizować, aby wszyscy mogli skorzystać z tej nowej możliwości trenowania.

(D.C. Fot. autor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

kibickibic

0 0

Jestem pełen podziwu dla jakości boisk w Lesznie. Teraz to prawdziwa Europa. To nie te klepiska co przed laty jeszcze na dawnej Polonii czy bocznym Unii. 14:40, 14.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA