Zamknij

Solenizant z ulicy Strzeleckiej. Kolejny były żużlowiec leszczyńskiego klubu świętuje swoje urodziny

12:42, 22.05.2020 Aktualizacja: 19:52, 22.05.2020
Skomentuj

Leszczyński klub pamięta o swoich byłych zawodnikach i gdy tylko któryś z nich świętuje swoje urodziny informuje o tym fanów popularnych "Byków". Dziś 45 lat stuknęło Robertowi Mikołajczakowi.

W leszczyńskiej drużynie jeździł do 1998 roku. Z "Bykami" zdobył dwa medale Drużynowego Pucharu Polski. W 1996 roku sięgnął po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych i brąz Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Był również międzynarodowym mistrzem Łotwy w 2003 roku oraz brązowym medalistą tych rozgrywek w 1999. W 2005 roku został klubowym wicemistrzem Europy. W 1994 zajął trzecie miejsce w Brązowym Kasku. Po startach w barwach Unii Leszno jeździł też m.in. w Kolejarzu Rawicz, wywalczając z tą drużyną w 2007 roku awans do I ligi.

Od prawie 10 lat Robert Mikołajczak współpracuje z Australijczykiem Troy'em Batchelorem, u którego jest mechanikiem.

(D.C. Fot. autor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

fanfan

0 0

Zdrówka Mikuś. Trzymaj się!

20:16, 22.05.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GregGreg

0 0

Bez wlosow go nie poznalem od razu, dopiero po chwili. 100 lat !!

09:39, 23.05.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%