Zamknij

Kapitan nie opuszcza jednak statku. Piotr Pawlicki porozumiał się z Fogo Unią Leszno!

20:00, 25.05.2020 Aktualizacja: 07:46, 26.05.2020
Skomentuj

Stało się to, czego większość się spodziewała. Kapitan "Byków" porozumiał się z leszczyńskim klubem i będzie w tym sezonie startował w PGE Ekstralidze.

Piotr Pawlicki, podobnie jak pozostali zawodnicy mistrza Polski, pojawił się dzisiaj przed południem przy Strzeleckiej, gdzie przeprowadzane były testy na obecność koronawirusa. Wizyta w klubie zaowocowała uzyskaniem przez strony porozumienia. Kilkadziesiąt minut temu Fogo Unia poinformowała bowiem na swoim facebookowym profilu:

Kapitan #KSUL Piter Pawlicki #777 zaakceptował warunki klubu i jedzie z nami! #BullSquad

Wygląda więc na to, że do nowego sezonu "Byki" przystąpią w mistrzowskim składzie, bo w weekend - choć oficjalnie jeszcze tego nie potwierdzono - warunki startów w Lesznie uzgodnił ostatecznie Emil Sajfutdinow.

[ZT]46144[/ZT]

 

(D.C. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%