Zamknij
REKLAMA

Jarek Hampel wypożyczony do ROW-u Rybnik?

11:09, 31.05.2020 | D.C. Fot. Marcin Kubiak
Skomentuj
REKLAMA

Wszystko wskazuje na to, że Jarka Hampela zabraknie w tym sezonie w ekipie mistrzów Polski. Zawodnik ma być wypożyczony do Rybnika.

O takim wariancie mówiło się już jesienią ubiegłego roku. Wiadomo było bowiem, że po przejściu Bartka Smektały do kategorii seniorów, w tej formacji Fogo Unia będzie miała nadmiar zawodników. Sytuacja zmieniła się jednak w związku z pandemią koronawirusa i renegocjacjami kontraktów. Do końca nie było pewne, co stanie się z liderami drużyny - Emilem Sajfutdinowem i Piotrem Pawlickim. Ostatecznie ta dwójka seniorów zostaje w Lesznie, a po ściągnięciu z Australii Brady'ego Kurtza i Jaimona Lidseya w zespole znów zrobiło się za ciasno.

Temat wypożyczenia Hampela do Rybnika odżył i wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Na razie brak oficjalnych informacji na ten temat zarówno po stronie leszczyńskiej, jak i rybnickiej.

 

 

(D.C. Fot. Marcin Kubiak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

fanfan

6 2

No to "Mały" został trochę na lodzie. Nie ma jednak tego złego... W Rybniku odbuduje się i jeszcze zabłyśnie. Tego życzę 11:29, 31.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FanatykULFanatykUL

2 2

Jarek jako jeden z pierwszych podpisał aneks a oni go teraz tak wydymali. Nieładnie, jeśli to prawda to życze mu sezonu życia niech pokaże naszym działaczom jak złą decyzje podjęli. W pierwszej kolejności należało sie pozbyć "prawdziwego wychowanka".. 07:17, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA