Zamknij
REKLAMA

Odwołano kolejną tegoroczną rundę Grand Prix. Tym razem w Cardiff

14:24, 01.06.2020 | D.C. Fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

Zaplanowany na 18 lipca turniej 2020 Adrian Flux British SGP został odwołany. Nie odbędzie się też w innym tegorocznym terminie. Dopiero za rok.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, ta decyzja została podjęta po starannym rozważeniu i konsultacji z FIM, BSI Speedway, Principality Stadium, rządem Walii i Radą Miasta Cardiff, przy czym zdrowie i bezpieczeństwo kibiców i jeźdźców pozostało najwyższym priorytetem.

 Ze względu na poważne problemy logistyczne związane z obecnymi okolicznościami uzgodniono, że nie będzie możliwe zorganizowanie imprezy w późniejszym terminie w 2020 r. Grand Prix Wielkiej Brytanii odbędzie się dopiero za rok.

- Jesteśmy bardzo rozczarowani, że nie będziemy mieli okazji świętować brytyjskiej odsłony SGP pod dachem Principality Stadium w przyszłym miesiącu - wyznał Paul Bellamy, dyrektor zarządzający. - Już teraz koncentrujemy się na zorganizowaniu fantastycznego wydarzenia 17 lipca 2021 r., aby uczcić 20. jubileuszową edycję brytyjskiego SGP w Cardiff w wielkim stylu.

 

(D.C. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz