Zamknij
REKLAMA

Zmiana na stanowisku trenera piłkarzy Polonii 1912 Leszno. Poznaliśmy nowego szkoleniowca

19:42, 01.06.2020 | D.C. Fot. autor
Skomentuj
REKLAMA

Łukasz Konieczny został nowym trenerem czwartoligowego zespołu KP Polonia 1912 Leszno. Zastąpił na tym stanowisku Jędrzeja Kędziorę.

W poniedziałek wieczorem Łukasz Konieczny został przedstawiony przez kierownictwo klubu zawodnikom. Przeprowadził też pierwszy trening w kompleksie w Zaborowie. Dla niego to nic nowego, bo na tym obiekcie pracował już wcześniej, prowadząc juniorów starszych leszczyńskiego klubu. W zakończonym przedwcześnie sezonie zajął z tą drużyną drugie miejsce w swojej grupie Wielkopolskiej Ligi Juniorów A i wziął udział w barażach o awans do ligi makroregionalnej. Niestety, tego celu nie udało się zrealizować, bo zespół odpadł po rywalizacji z ekipą Reissa.

Wcześniej Konieczny, który posiada trenerską licencję UEFA A, prowadził między innymi kluby z Włoszakowic i Wilkowic. Na stanowisku trenera pierwszego zespołu Polonii zastąpił Jędrzeja Kędziorę.

- Czego oczekuję od drużyny? Przede wszystkim pełnego zaangażowania. Chciałbym też wprowadzić nowy model gry. Będziemy grać troszeczkę inaczej niż do tej pory - zdradził Łukasz Konieczny.

W tym tygodniu powinna wykrystalizować się kadra seniorskiego zespołu. Do piątku piłkarze mają się określić co do swojej przyszłości w Polonii i współpracy z nowym szkoleniowcem.

W czerwcu drużyna będzie tylko trenowała. Pod koniec miesiąca i w lipcu rozgrywane mają być sparingi. Start powiększonej aż do 22 drużyn IV liga zaplanowano na początek sierpnia.

(D.C. Fot. autor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz