Zamknij
REKLAMA

Co z biletami na półfinał PGE Ekstraligi? Czy rywalem będzie Falubaz Zielona Góra?

14:02, 14.09.2020 | D.C. Fot. J. Kuik
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj wieczorem poznamy półfinałowego rywala żużlowców Fogo Unii Leszno w walce o mistrzostwo Polski. Najpewniej będzie nim drużyna RM Solar Falubazu Zielona Góra.

Leszczyński klub przekazał porcję informacji na temat biletów na spotkanie, które odbędzie się 27 września.

Wszystkie informacje na temat sprzedaży biletów na mecz półfinałowy PGE Ekstraligi w Lesznie podamy jutro, w momencie poznania rywala w I rundzie play-off oraz po otrzymaniu informacji o której godzinie rozpoczną się spotkania 20 i 27 września.

Pierwszeństwo w zakupie wejściówek będą mieć posiadacze karnetów, którzy posiadają ważne karnety na sezon 2020, jak również przeniesione na 2021 (będzie prowadzona sprzedaż zamknięta).

SPRZEDAŻ OTWARTA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW - rozpocznie się po SPRZEDAŻY ZAMKNIĘTEJ dla posiadaczy karnetów i będzie trwała do wyczerpania puli biletów w związku z obowiązującym limitem kibiców przebywających na stadionie. ILOŚĆ BILETÓW JEST OGRANICZONA i wynosi 50% pojemności stadionu!

SPRZEDAŻ BILETÓW będzie prowadzona tylko i wyłącznie przez internet (www.bilety.ksul.pl) oraz aplikację mobilną Unii Leszno na smartfony, a także do dyspozycji kibiców będzie punkt online przy sklepie klubowym w Galerii Leszno.

W dniu meczu NIE BĘDZIE SPRZEDAŻY BILETÓW, PROGRAMÓW i GADŻETÓW KLUBOWYCH POD STADIONEM - zgodnie z przepisami dot. COVID19.

W niedzielę sklep klubowy w Galerii Leszno jest nieczynny!

Więcej informacji, w tym ceny biletów, przekażemy Państwu jutro.

[ZT]47163[/ZT]

 

(D.C. Fot. J. Kuik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

fanfan

1 1

A może jednak z Częstochową, choć to mało prawdopodobne 14:20, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz