Zamknij
REKLAMA

Rusza sprzedaż biletów na półfinałowy mecz z Falubazem Zielona Góra. Po ile wyjściówki?

12:59, 15.09.2020 | D.C
Skomentuj
REKLAMA

Leszczyński klub przekazał kolejną porcję informacji na temat sprzedaży biletów na półfinałowy mecz rewanżowy z Falubazem Zielona Góra, który odbędzie się 27 września.

Póki co nie jest znana godzina spotkania. Poznamy ją najpewniej dopiero w poniedziałek, po pierwszych meczach play-off.

UWAGA! ILOŚĆ BILETÓW NA MECZ PÓŁFINAŁOWY JEST OGRANICZONA!!!

SPRZEDAŻ będzie odbywała się w dwóch etapach!

1. SPRZEDAŻ ZAMKNIĘTA DLA POSIADACZY KARNETÓW (ważnych na sezon 2020 i przeniesionych na 2021) – od wtorku (15.09), od godz. 13:00 do piątku (18.09), do godz. 10:00.

Sprzedaż nie dot. wykupienia swojego miejsca tylko pierwszeństwa w zakupie biletów.

Miejsca na mecz półfinałowy są numerowane ( SEKTOR „0”, “0+”, TRYBUNA „A” i „B”, WIRAŻ 1 i 2)!

NIE MA MOŻLIWOŚCI DOŁADOWANIA KARNETU/KARTY KIBICA BILETEM NA MECZ PÓŁFINAŁOWY:

– bilety zakupione online (www.bilety.ksul.pl) – należy wydrukować i odbić na bramie wejściowej,

– bilety zakupione przez aplikację mobilną można okazać na swoim smartfonie.

2. SPRZEDAŻ OTWARTA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW – od piątku (18.09), od godz. 12:00 do wyczerpania puli biletów w związku z obowiązującym limitem kibiców przebywających na stadionie do 50% pojemności stadionu zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów.

Maksymalna liczba biletów do kupienia na jednego Kibica, w jednej transakcji to 6 biletów!

Wszystkich INFORMACJI w sprawie konta biletowego Kibica, problemów z logowaniem itp. udziela klubowy sklep w Galerii Leszno. Prosimy o kontakt osobisty lub pod mailem [email protected]

INFORMUJEMY, ŻE W SIEDZIBIE KLUBU NIE JEST PROWADZONA SPRZEDAŻ BILETÓW ORAZ NIE SĄ UDZIELANE INFORMACJE NA TEMAT KONT INTERNETOWYCH KIBICÓW NA PLATFORMIE BILETOWEJ!

W dniu meczu NIE BĘDZIE SPRZEDAŻY BILETÓW, PROGRAMÓW i GADŻETÓW KLUBOWYCH POD STADIONEM – zgodnie z przepisami dot. COVID19. W niedziele SKLEP Klubowy w Galerii Leszno jest nieczynny!

Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:

http://unia.leszno.pl/ksul2017/2020/09/15/sprzedaz-biletow-na-polfinal-pge-ekstraligi-ilosc-biletow-ograniczona/

STADION – REŻIM SANITARNY

Przy wejściach konieczna będzie dezynfekcja rąk. Przed wejściem na obiekt oraz na stadionie jest obowiązek noszenia maseczek do momentu zajęcia swojego miejsca na stadionie. Podczas przemieszczania się na stadionie, Kibic również ma obowiązek założenia maseczki ochronnej.

Dla kibiców będzie udostępnione co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie, ale nie więcej niż 50% liczby miejsc siedzących przewidzianych dla publiczności zgłoszonej do PZM w ramach procedury weryfikacji obiektu. Kibice zmuszeni są do zajmowania miejsc wskazanych przez służby informacyjne na poszczególnych sektorach.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy masowej oraz regulaminem sprzedaży biletów.

W celu skrócenia czasu kontroli, ograniczenia kontaktu służby informacyjnej i porządkowej z widzami oraz uniknięcia konieczności dezynfekowania kolejnych stref na stadionie, zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego na stadion / na trybuny, a także udostępnianie depozytów.

Każdy Kibic ma obowiązek posiadania maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie oraz w innych przypadkach braku zachowania wymaganego dystansu (1,5m) od innych osób – organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu.

Uczestnik imprezy masowej zrzeka się wszelkich roszczeń w stosunku do organizatora meczu związanych z potencjalnym zakażeniem podczas trwania imprezy masowej wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19.

REGULAMIN IMPREZ MASOWYCH ORGANIZOWANYCH NA STADIONIE IM. A. SMOCZYKA” – dostępny na www.unia.leszno.pl zakładka BILETY.

Przypominamy, że w czasie spotkania i bezpośrednio przed nim obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu do pasa bezpieczeństwa, stref buforowych oraz parku maszyn. Osobom, które nie podporządkują się do w/w zakazu grozi kara grzywny i kara zakazu stadionowego.

Podczas imprez organizowanych na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia i używania środków pirotechnicznych. Osobom, które nie podporządkują się do w/w zakazu grozi kara grzywny i kara zakazu stadionowego.

Otwarte zostaną bramy:

dla sektorów numerowanych: 1, 2, 14

dla sektorów nienumerowanych: 6, 7, 8, 9, 11,13. 

Kibiców z Zielonej Góry prosimy o nieorganizowanie się w grupy na stadionie oraz w związku z decyzją (zaleceniem) policji kibice z Zielonej Góry, którzy wybierają się na mecz do Leszna, nie zostaną wpuszczeni na stadion, jeśli będą eksponować barwy klubowe na koszulkach, szalikach lub flagach. Decyzja ta podyktowana jest względami bezpieczeństwa. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa Klub ma ograniczone możliwości przyjmowania kibiców gości – na stadionie nie ma sektora gości.

 

 

 

 

 

(D.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz