Do Leszna wracają na tarczy. Porażka fustalowców na Dolnym Śląsku

19:45, 17.10.2020 D.C. Fot. J. Kuik Aktualizacja: 10:43, 18.10.2020

Niepowodzeniem zakończyła się sobotnia wyprawa futsalowców GI Malepszy Leszno do Brzegu. W meczu Statscore Futsal Ekstraklasy ulegli gospodarzom 2:3.

Zespół z Brzegu prowadził po 20 minutach spotkania 2:0. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Brazylijczyk Victor Andrade (w 5. i 11. minucie). Drugą połowę świetnie rozpoczęli rywale, którzy po trafieniu Pawła Boczarskiego podwyższyli na 3:0. Nie podłamało to jednak podopiecznych Tomasza Trznadla. W 25. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Konopacki, który - mimo lekkiej niedyspozycji - ostatecznie pojawił się w składzie leszczynian na sobotni mecz. Goście poszli za ciosem i już po chwili uzyskali kontaktowego gola. Jego zdobywcą był Jakub Molicki.

Do końca ambitnie walczyli o choćby jeden punkt, wycofali bramkarza, ale nie osiągnęli zamierzonego celu. 3:2 wygrali futsalowcy z Brzegu.