Zamknij
REKLAMA

Unia Leszno ma nowego sponsora głównego!

11:14, 23.02.2021 | D.C. Fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek leszczyński klub poinformował o pozyskaniu nowego sponsora głównego. Została nim firma LV BET.

LV BET Zakłady Bukmacherskie to spółka handlowa z siedzibą w Katowicach prowadząca działalność bukmacherską na terenie Polski. Przedsiębiorstwo założone w 2016 roku, na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. LV BET oferuje zakłady wzajemne online, jak również w punktach naziemnych.

LV BET jako firma nieustannie się rozwija i poszerza rynki, na których działa – czy to pod względem bukmacherskim, czy marketingowym.  Czego przykładem jest podpisanie umowy sponsoringowej z klubem Unia Leszno. Tym samym LV BET został sponsorem głównym 19-krotnego mistrza Polski i prawdziwego giganta na polskim rynku żużlowym. Z kolei dla bukmachera jest to pierwsze tego typu zaangażowanie w sport motorowy.

Unia Leszno i LV BET mają naprawdę dużo wspólnego. Bo choć oba te podmioty mają na swoich rynkach ugruntowaną, mocną pozycję, to oba nieustannie szukają możliwości rozwoju. Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy sponsorem głównym, klubu z tak wspaniałą historią . Uważam, że nawiązanie tej współpracy będzie właśnie takim krokiem naprzód dla obu stron. Mam nadzieję, a nawet jestem przekonany, że wspólnie uda nam się zdziałać wiele i jako sponsor główny będziemy towarzyszyć Unii w kolejnych wielkich sukcesach. Niech zapach prawdziwego żużla unosi się nad stadionem.  – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET.

- LV BET dołącza do Nas w roli Sponsora Głównego i wierzymy, że Nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron. Warto zaznaczyć, że LV BET wkracza w nową dziedzinę sportu jaką jest sport żużlowy i to od razu z Najbardziej Utytułowanym Klubem Żużlowym w Polsce, a zarazem aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski 2020. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie owocna i długofalowa.- przekazał Piotr Rusiecki, prezes Unia Leszno Sportowa S.A.

Umowa sponsoringowa z Unią Leszno obejmować będzie obecność logotypu LV BET na kevlarach oraz motocyklach zawodników drużyny oraz ekspozycję na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie oraz w mediach społecznościowych. Ponadto LV BET jako sponsor główny będzie się angażował w inne, niestandardowe projekty klubu dotyczące aktywacji sponsoringu.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Wisłę Płock, Stal Mielec, Garbarnię Kraków, a także serwis internetowy Łączy Nas Pasja.

(D.C. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

maxmax

0 0

A co z nazwą klubu? Będzie jakiś dopisek do nazwy ?😥 08:40, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%