Sandra mistrzynią Wielkopolski. W Poznaniu była niepokonana

11:02, 23.05.2022 ceg. Fot. Wamet Dąbcze Aktualizacja: 17:03, 23.05.2022

Sandra Kozioł z Wametu Dąbcze wywalczyła tytuł młodzieżowej mistrzyni Wielkopolski w tenisie stołowym. Podczas turnieju, który został rozegrany w Poznaniu, wygrała wszystkie spotkania.

Sandra, która w przeszłości stawała na podium seniorskich mistrzostw kraju, w stolicy Wielkopolski pokonała Monikę Derkowską (UKS TS Warta Oborniki) 3:0, Katarzynę Cembrowicz (UKS Nałęcz Ostroróg) 3:0, Alicję Gacę (fairPlayce Poznań) 3:0 i Anitę Chudy (LKTS Luvena Luboń) 3:1.

Dzięki wygranej w Poznaniu zawodniczka Wametu uzyskała awans na 34. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które od czwartku do niedzieli rozgrywane będą w Nowym Dworze Mazowieckim.

Warto dodać, że to kolejna zawodniczka klubu z Dąbcza, która w sezonie 2021/2022 została mistrzynią Wielkopolski. Kilka tygodni temu pierwsze miejsce w mistrzostwach województwa seniorek zajęła Natalia Michorczyk.