Znów pozostał niedosyt. Polonia grała w Stęszewie

18:05, 01.10.2022 ceg, Fot. archiwum. Aktualizacja: 19:44, 02.10.2022

Piłkarze czwartoligowej Polonii 1912 Leszno znów dali sobie wydrzeć zwycięstwo w końcówce spotkania. W sobotę, grając w Stęszewie, stracili gola w 89. minucie.

Mecz z Lipnem zakończył się wynikiem 1:1.

Po raz kolejny pozostał niedosyt. Znów nie udało się bowiem dowieźć zwycięstwa do końcowego gwizdka - powiedział trener Karol Miś.

Do przerwy był bezbramkowy remis.

Obie drużyny nastawiły się bardziej na zabezpieczeniu tyłów i sytuacji bramkowych było niewiele - dodał szkoleniowiec Polonii.

W 71. minucie prowadzenie dla leszczynian uzyskał Michał Płocharczyk. Niestety, w samej końcówce gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Brakuje nam koncentracji na finiszu. Pewnym usprawiedliwieniem postawy zespołu mogą być ubytki kadrowe spowodowane kontuzjami i brakiem wartościowych zmienników. Nie spuszczamy jednak głów i próbujemy dalej. Być może przełamanie przyjdzie w najbliższym spotkaniu z liderem tabeli, Notecią Czarnków.