Zamknij

Międzynarodowe zmagania szachowe z okazji Dni Leszna w Szkole Podstawowej nr 13

09:46, 23.05.2025 Aktualizacja: 15:12, 23.05.2025
Skomentuj

Po raz 33. odbędzie się Turniej Szachowy z okazji Dni Leszna. Tegoroczna edycja rozgrywana będzie w Szkole Podstawowej nr 13.

Turniej był zapoczątkowany przez Waldemara Kopydłowskiego, szkoleniowca i wielkiego propagatora królewskiej gry. Z każdym rokiem impreza rozrastała się i rozwijała. W tym roku na starcie zobaczymy ponad 100 zawodników, w tym także z zagranicy - od 7- po 80-latków.

Będą rywalizowali na dystansie 9 rund tempem 12 minut na zawodnika + 2 sekundy za każde posunięcie. W związku z tym, że jest to system szwajcarski to każdy z zawodników rozegra 9 partii.

Turniej organizowany przez klub Wieniawa Leszno odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 13 w Lesznie w niedzielę 25 maja. Początek o godzinie 10:00.

Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu Miasta Leszna.

(Tekst i fot. D. Cegielski - Archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%