Zamknij

Muzeum rozdaje prezenty! Do każdego biletu!

10:40, 08.03.2019 | K.Z
REKLAMA
Skomentuj

To pięknie wydany, kolorowy "Przewodnik po zbiorach". Otrzymuje go każdy, kto kupi bilet wstępu do muzeum.

Z książki można dowiedzieć się, jak ciekawe zbiory ma nasze regionalne muzeum. Zwykle mówi się o najnowszych wystawach i wydarzeniach, tymczasem w salach ekspozycyjnych do zwiedzania stale jest coś ciekawego. "Przewodnik" opisuje te zbiory w języku polskim  i angielskim oraz pokazuje na fotografiach najciekawsze eksponaty.

Książki będą rozdawane do wyczerpania nakładu, jest ich jeszcze całkiem sporo. Zachętą do odwiedzenia placówki może być kolejna wystawa czasowa pt. "Zwierzęta duże i małe w malarstwie, grafice, rysunku... ", której wernisaż odbędzie się w najbliższy wtorek, 12 marca, o godz. 17.

Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających od 13 marca do 4 sierpnia.

Wstęp do muzeum kosztuje 7 lub 5 złotych.

Fot. K. Zydorowicz

(K.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone