Zamknij

Noc Muzeów jednak za darmo. Co w programie?

08:01, 30.04.2019 | kin, fot. K. Zydorowicz
REKLAMA
Skomentuj

Gotowy jest już program Nocy Muzeów w Lesznie. Wstęp będzie jednak bezpłatny, choć wcześniej pojawiły się zwiastuny, że będzie pobierana symboliczna opłata w wysokości 1 złotych. To mógł być koniec świetności tej imprezy.

Opłata miała być podyktowana przepisami podatkowymi, jednak ostatecznie nie doszło do zmian i Noc Muzeów nadal będzie bezpłatna.

Muzeum Okręgowe w Lesznie, w obu siedzibach, przygotowało bogaty program w godzinach od 18 do 24. Poza zwiedzaniem wystaw, warsztatami i konkursami będzie też wystawiony spektakl teatralny na dziedzińcu.

- Gośćmi będą członkowie Teatru Rozrywki Trójkąt, którzy - odwołując się do tradycji dawnych wędrownych artystów - zademonstrują jarmarczne widowisko, nasycone humorem i fantastyką - czytamy w programie.

Tradycyjnie, po zmroku, leszczynianie wyposażeni w latarki, wyruszą na nocny spacer po lapidarium. Tym razem w centrum zainteresowania będą niedawno odnalezione nagrobki.

Cały program muzealnych imprez w czasie Nocy Muzeów znajdziecie TUTAJ.

Swój program opublikowała także Galeria MBWA. Zobacz TUTAJ.


 

(kin, fot. K. Zydorowicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone