Zamknij

W sobotę pokaz, w niedzielę zakupy (zdjęcia i film)

22:47, 12.06.2019 | lm, Fot. L. Matuszewska
REKLAMA
Skomentuj

W sobotni wieczór na Rynku w Lesznie odbył się pokaz mody. Wszystkie pokazane stroje pochodzą ze sklepów na leszczyńskiej Starówce. W niedzielę, 9 czerwca będą otwarte!

Na wybiegu w roli modelek wystąpiły mieszkanki Leszna. Pokaz prowadziła dziennikarka Iwona Radwan-Sado. O scenę, wybieg i nagłośnienie zadbał Miejski Ośrodek Kultury. W przerwach prezentacji strojów zaśpiewał Hubert Szczęsny.

Modelki miały kilka wyjść. Prezentowały stroje zarówno dziennie, jak też wieczorowe, były też dwie sukienki, które z powodzeniem mogłaby założyć panna młoda. Ważne były też dodatki - biżuteria, okulary, nakrycia głowy. Podpatrzeć można było najnowsze kolekcje obuwia oraz trendy w makijażu. Na wybiegu pokazano też stroje projektantki Magdy Hasiak, która przekonywała, że moda modą, ale tak naprawdę każda kobieta jest wyjątkowa, ma swój styl i stroje powinna dobierać będąc w zgodzie z sobą. Z kolei Danuta Balcerzak świętowała jubileusz swojego sklepu Dana na Rynku i zapraszała na zakupy i promocje, które będą obowiązywać do końca czerwca.

Niedziela na Starówce jest handlowa!

Film z pokazu mody tutaj.

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone