Zamknij
REKLAMA

Koncert Wiedeński w Lesznie. Mamy bilety dla czytelników leszno24.pl!

09:45, 18.11.2019 | ak, fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę, 30 listopada w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie odbędzie się wydarzenie, którego nie można przegapić. To Koncert Wiedeński, podczas którego usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani są owacjami na stojąco!

Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu".

Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety w cenie 80 zł do nabycia: Centrum Informacji Turystycznej (Leszno, ul. Słowiańska 24), Biuro Podróży Eurotop (Leszno, ul. Wolności 29).
Bilety online na www.kupbilecik.pl

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na galę. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji we wtorek, 19 listopada o godz. 10, tel. 65 529 25 40.

(ak, fot. archiwum )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz