Zamknij
REKLAMA

"Usta milczą, dusza śpiewa..." To już w sobotę. Koncert Wiedeński w Lesznie

10:00, 25.11.2019 | ak
Skomentuj
REKLAMA

30 listopada w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie wystąpią znakomici artyści scen operowych. Zapraszamy na niezwykły Koncert Wiedeński, który rozpocznie się o godz. 17.

Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani są owacjami na stojąco!

Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu".

Publiczność usłyszy m.in.: walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch-Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w:

* Centrum Informacji Turystycznej (Leszno, ul. Słowiańska 24),

* Biurze Podróży Eurotop (Leszno, ul. Wolności 29).

Bilety online na www.kupbilecik.pl

 

 

 

(ak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz