Zamknij
REKLAMA

Kino w Teatrze Miejskim w Lesznie pokaże film o zespole KULT. Rezerwujcie bilety

11:17, 29.11.2019 | P.P, fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

Od soboty, 30 listopada w kinie w Teatrze Miejskim w Lesznie można będzie oglądać film dokumentalny o jednym z najbardziej charakterystycznych zespołów rockowych w Polsce - o grupie KULT.

Dokument ukazuje niepublikowane wcześniej momenty z historii zespołu KULT oraz Kazika Staszewskiego. Kamera towarzyszyła muzykom w czasie tras koncertowych oraz w codziennym życiu.

Seanse odbywać się będą dwa razy dziennie, o godz. 18:30 i 20:15. Film będzie można oglądać od 30 listopada do 6 grudnia.

Bilety w cenie 14 zł będą do nabycia w kasie Teatru Miejskiego lub na stronie internetowej: http://teatrmiejskileszno.pl/wydarzenia/kult-film/.

(P.P, fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

brawobrawo

5 0

Niech będzie i 14 zł (może w ramach wyjątku), byleby miejskie kino w Lesznie było, byleby było kino także takie, jak to, prezentujące różne rodzaje i gatunki filmowe, w tym kino dokumentalne. Jest wiele filmów dokumentalnych z koncertów każdego gatunku muzyki, sztuk teatralnych, biograficznych. Nie dajmy zniknąć naszemu kinu, reklamujmy jego repertuar i prezentujmy w kinie nie tylko nowości.
12:19, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz