Zamknij
REKLAMA

Uczniowie i studenci nagrodzeni za udział w świątecznym konkursie PWSZ (zdjęcia)

13:54, 12.12.2019 | jrs, Fot. Justyna Rutecka-Siadek, fot. prac PWSZ w Lesznie
Skomentuj
REKLAMA

Świątecznie zrobiło się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie. Taki klimat stworzyli organizatorzy konkursu plastycznego "Życzenia świąteczne na obrazku". W czwartek ogłoszono wyniki.

Konkurs adresowano do klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Prace oceniło jury przewodnicząca Monika Kościelniak, dyrektor Instytutu Pedagogicznego oraz Tomasz Dyrdół, zastępca dyrektora instytutu i Anna Kniewel z Biura Promocji i Marketingu PWSZ.

W kategorii klas 1-3  szkół podstawowych autorami najładniejszych życzeń byli uczniowie klasy III a z Zespołu Szkół w Kąkolewie.

W kategorii klas 4-8 wygrała klasa V b z Zespołu Szkół w Kąkolewie.

Spośród czterech zgłoszeń ze szkół średnich, wybrano życzenia wykonane przez uczniów klasy I a 1 z II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie.

W konkursie indywidualnie udział brali studenci PWSZ. W tej kategorii nagrodę odebrała studentka III roku pedagogiki, Aleksandra Wojtkowiak.

Nagrody - bilety do kina - wręczyli rektor Maciej Pietrzak i przewodnicząca jury Monika Kościelniak.

W Auli Comeniana, gdzie odbyło się podsumowanie konkursu, dla laureatów i gości z koncertem kolęd wystąpili Grzegorz Herman i Zbigniew Urbaniak, a w scenkach świątecznych studenci Teatru LeŻak.

(jrs, Fot. Justyna Rutecka-Siadek, fot. prac PWSZ w Lesznie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz