Zamknij

Leszczyński raper podjął się wyjątkowego wyzwania. Nagrał...

13:07, 09.01.2020 | P.P, fot. archiwum
REKLAMA
Skomentuj

Waldemar Kochowicz to raper pochodzący z Leszna. Nagrał ostatnio utwór zainspirowany techniką, jaką zapoczątkował poznański muzyk DONGURALESKO i został, zaraz po nim, drugą osobą w Polsce, która podjęła się tak skomplikowanej czynności!

Przygoda z rapem zaczęła się u Waldemara w 2002 roku, kiedy miał 12 lat. Wtedy właśnie pisał swoje pierwsze teksty. Następnie przyjął pseudonim artystyczny W.K.Z.G, co oznacza Waldemar Kochowicz z Grunwaldzkiej. Jak sam twierdzi, nie miał żadnej inspiracji ze środowiska i po prostu:

Urodziłem się z tym i pisałem teksty jeszcze nim zetknąłem się z hip hopem. Nie miałem inspiracji ze środowiska, to przyszło nagle i miałem wrażenie, że mam do tego talent. Kiedyś przyjaciel zapytał mnie, czy jestem raperem czy tekściarzem i zacząłem się zastanawiać nad poważniejszym podjęciem tematu. Wtedy poznałem Zioma Aka Twoface, postawili mnie przed mikrofonem i okazało się, że to jest to - opowiedział Waldemar.

Pomysł na nagranie, jakie podesłał nam raper z Leszna, powstał za sprawą rapowego wyzwania, które zapoczątkował DONGURALESKO z Poznania. Polega to na tym, że każda zwrotka tekstu była w całości skomponowana z liter, zaczynających się na kolejne litery alfabetu. Jak sam Waldemar przyznał jest to nie lada wyzwanie dla pisarzy, bo do tej pory dokonały tego w Polsce dwie osoby. 

Zapraszamy do przesłuchania materiału Waldemara, figurującego w mediach społecznościowych pod pseudonimem W.K.Z.G:

[WIDEO]250[/WIDEO]

 

(P.P, fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

kleofaskleofas

7 0

haha prawilny raper z relaksu:) po za tym każdy szanujący się artysta omija szerokim łukiem takie czelendze i konkursy ale dla takich szczurów to ostatnia deska ratunku 12:49, 10.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Proviband Proviband

3 0

Dziś Leszno24 jutro support Bayer Full. Życzę dalszych sukcesów byle jak najdalej stąd. 20:22, 10.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zazdrośnik z klonówczazdrośnik z klonówc

0 0

kolejny Hip-hopowiec z Leszna ma nawet wywiad w ABC, gratuluję osiągnięć! Może następnym razem kwartalnik "działkowicz'? 20:44, 18.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone