Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Tacy byliśmy jeszcze wczoraj... Sympatyczna akcja Rydzyńskiego Ośrodka Kultury na czas koronawirusa

jrs, Fot. ROK w Rydzynie/ Facebook 10:11, 23.03.2020 Aktualizacja: 08:01, 22.10.2025
Skomentuj

Rydzyński Ośrodek Kultury na swoim profilu na Facebooku zainicjował sympatyczną akcję, która została nazwana "Tacy byliśmy jeszcze wczoraj...".

Cykl ma pokazać osoby związane z gminą Rydzyna, z którymi mieszkańcy stykają się w różnych instytucjach albo na różnego rodzaju imprezach i spotkaniach.

"Kochane dzieci i młodzieży, chcemy pokazać Wam, że nie urodziliśmy się dorośli, że My też mieliśmy dzieciństwo i dokonywaliśmy różnych wyborów w życiu. Dziś obecna sytuacja, w której przyszło nam wszystkim żyć, dotyka również Was.

Dziś Wasza odpowiedzialna postawa będzie miała wpływ na Waszą przyszłość.

Dziś Wasze wybory będą mieć konsekwencje, dlatego bądźcie odpowiedzialni i zdrowi. Jeszcze ROK będzie gwarny, radosny i kolorowy. Do zobaczenia !!!".

Na jednym z pierwszych zdjęć, opublikowanym na Facebooku w ramach akcji, jest Magdalena Szymańska, dyrektor Rydzyńskiego Ośrodka Kultury.

(jrs, Fot. ROK w Rydzynie/ Facebook)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%