Zamknij
REKLAMA

Orkiestra Dęta Miasta Leszna świętuje. Posłuchajcie jak zagrali dla was droga publiczności (film)

12:27, 13.06.2020 | jrs
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę, 13 czerwca orkiestry na całym świecie obchodzą Międzynarodowy Dzień Orkiestr Dętych. Jak mogą świętować? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że muzycznie.

Orkiestra Dęta Miasta Leszna z okazji święta przygotowała mini koncert. Muzycy przyznają, że bardzo tęsknią za wspólnym graniem i publicznością. A że nie ma możliwości kontaktu na żywo, to dobrze, że można spotkać się online.

"Świętując MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ORKIESTR DĘTYCH dzielimy się z Wami naszą pasją, pozytywną energią i radością!!!" - przeczytacie na profilu Facebooku Orkiestry Dętej Miasta Leszna.

Z okazji święta muzycy przygotowali marsz "The Washington Post" w wersji domowej.

Mix i mastering audio oraz obróbka video Live Production.

Świętują także leszczyńskie mażoretki, które często towarzyszą orkiestrze.

 

(jrs)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz