Zamknij
REKLAMA

Duże zmiany w Teatrze Miejskim. Nowy jest wystrój kawiarni, nowe fotele dla widzów. Oglądajcie (zdjęcia)

09:46, 16.09.2020 | lm, Fot. L. Matuszewska, Teatr Miejski
Skomentuj
REKLAMA

Teatralny sezon zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza premiera w Teatrze Miejskim w Lesznie już w piątek, 18 września. Tymczasem pokazujemy, co się zmieniło w samym budynku. A jest tych nowości trochę i to widocznych gołym okiem.

We wtorek na leszno24.pl informowaliśmy o tym, jaki repertuar na sezon 2020/2021 przygotował dyrektor Zbigniew Rybka i jego zespół. Zobaczcie poniżej

[ZT]47167[/ZT]

Dziś pokazujemy, jak się zmieniło wnętrze leszczyńskiego teatru. Zupełnie nowy jest wystrój kawiarni. Jej ściany zostały odmalowane, krzesła wymienione na nowe - szare i granatowe. Bufet też wygląda inaczej.

Duże zmiany zaszły na widowni. Wymieniono wszystkie fotele i jest ich dwa razy więcej niż do tej pory. Było 111 czerwonych siedzisk, jest 222 granatowych.

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wyznaczone są limity widzów na spektaklach. Zajęta może być jedynie połowa miejsc siedzących. Wprowadzono też dodatkowe środki ostrożności: do teatru można wchodzić w maseczkach, przy wejściu będą płyny do dezynfekcji rąk, trzeba też wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia. Koniecznie należy zajmować miejsca zaznaczone na biletach, a przerwy najlepiej spędzać na sali. Jest też prośba o zachowanie dystansu do innych osób.  

 

(lm, Fot. L. Matuszewska, Teatr Miejski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

pytanie na obiadpytanie na obiad

3 1

Czy kawiarnię nadal prowadzą członkowie rodziny niedorzecznika Kotomskiego? 14:18, 16.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WidzkaWidzka

3 0

Nie, ale jest jeszcze gorzej - zobacz ten wystrój, miejsce bez charakteru. I na dodatek zniszczono wspomnienia poprzednich wydarzeń, bo zamalowano filary, na których były autografy muzyków występujących w klubie. 17:03, 16.09.2020


0%