Zamknij
REKLAMA

Czy leszczynianka Sara Nowak wykorzysta swoją szansę na sukces? Przekonamy się w niedzielę

09:46, 09.10.2020 | JAC, fot. archiwum wokalistki
Skomentuj
REKLAMA

Leszczynianka, mieszkająca obecnie we Wrocławiu Sara Nowak wystąpi w programie "Szansa na sukces", który wyemitowany zostanie w niedzielę, 11 października o godz. 15:15 w TVP2.

Nagranie odbyło się kilka miesięcy temu, o czym pisaliśmy na łamach gazety "ABC". Zgodnie z umową podpisaną z producentem programu, Sara nie może zdradzić jak jej występ ocenili jurorzy.

-Będzie duża dawka dobrej energii w towarzystwie wspaniałych ludzi, których miałam okazję poznać! Serducho bije coraz mocniej! - pisze do swoich znajomych z Facebooka Sara Nowak.

Warto podkreślić, że dużym impulsem pozwalającym Sarze odważniej spojrzeć na jej przygodę z piosenką był udział w międzyszkolnym konkursie wokalnym "Muzyka nie zna granic", organizowanym w III Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. Brawa dla pomysłodawców i organizatorów tej wspanialej imprezy. 

W niedzielne popołudnie przed telewizorami siądzie z pewnością wiele szkolnych koleżanek i kolegów 26-letniej Sary Nowak. Jest ona absolwentką Szkoły Podstawowej nr 3, Gimnazjum nr 1 i III Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie.

(JAC, fot. archiwum wokalistki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JinksJinks

2 0

No i wygrała!!! Gratulacje!!!🙂🙂🙂🙂 16:27, 11.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz