Małgorzata Piasecka byłaby z nich dumna. Dziewczyny wróciły z mistrzostw z medalami (zdjęcia)

15:58, 26.05.2021 jrs, Fot. Speed Fire Aktualizacja: 19:36, 26.05.2021

Dziewczyny tańczące w zespole Speed Fire Leszno wróciły z III Otwartych Mistrzostw Pomorza, które odbyły się w ramach Grand Prix Polski.

Duet Julia Tkacz i Nikola Owczarczyk zajął 3. miejsce w kategoria freestyle pom junior.

O miejsce wyżej na podium stanął duet Magdalena Piecuch i Dominika Kurpisz, który zaprezentował się w kategorii dance elite junior młodszy.

Zawody odbyły się w miejscowości Rumia.

Warto dodać, że na niedawnych Mistrzostwach Polski w Kielcach, Nikola i Julia miały 10. miejsce na 27 startujących duetów, natomiast Magda i Dominika były 9. na 14 zespołów. W rywalizacji indywidualnej Julia w kategorii acro solo zdobyła brązowy medal.

Speed Fire startuje w cheerleadingu. Przez wiele lat grupą kierowała Małgorzata Piasecka. Po jej śmierci dziewczyny trenują pod kierunkiem Marceliny Binasiewicz.

- Na każdym treningu czujemy obecność i wsparcie pani Gosi. Bardzo nam jej brakuje - mówi pani Marcelina, która kiedyś sama występowała w Speed Fire.

Zawodniczki Speed Fire i ich trenerka Marcelina Binasiewicz.