Zamknij
REKLAMA

Polskie Pejzaże leszczyńskich artystów w Piekarni Sztuki (zdjęcia)

18:44, 11.11.2021 | lm, Fot. L. Matuszewska
Skomentuj
REKLAMA

Obrazy wykonane przez leszczyńskich artystów plastyków, przedstawiające "Polskie Pejzaże", można oglądać w galerii Piekarnia Sztuki przy ul. Leszczyńskich. Wystawę otwarto 11 listopada, w Święto Niepodległości. 

- Chcieliśmy, aby ta wystawa nie była patetyczna, ale żeby była lekka i przyjemna, dla oka i dla ducha. Mam nadzieję, że nam się to udało - mówiła Zofia Skrzypczak-Czekajło, instruktorka Miejskiego Ośrodka Kultury, pod którego skrzydłami znajduje się Piekarnia Sztuki. - Prezentujemy dziś pejzaże, one są bardzo różnorodne i wierzę, że każdy z oglądających znajdzie w nich coś dla siebie. To dziś jest bardzo istotne, wolność jest zawsze bardzo ważna. Nie ukrywa, że gdzieś w tej wystawie przemyciłam także to, że Polska jest kobietą.

Prezentowane prace wykonali: Mirosław Małecki, Magdalena Lis, Urszula Maćkowiak, Andżelina Farakhowa, Dorota Borowiec, Elżbieta Skorupińska, Elżbieta Borowiak, Agata Mrozińska, Łucja Adamiak-Wiśniewska, Alina Ciesielska, Marlena Kordylas, Ewa Kokot, Ewa Klonowska, Barbara Nowicka, Danuta Rolla.

[FOTORELACJA]6360[/FOTORELACJA]

 

 

 

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%