Zamknij
REKLAMA

Pięknie opowiedziana historia o miłości. Wygrali nią przegląd "Kuźnia 2022" (zdjęcia)

15.00, 19.11.2022 jrs, fot. Środowiskowy Dom Samopomocy w Lesznie Aktualizacja: 13.34, 21.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Teledysk, w którym wystąpili pani Magda i pan Marcin, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Lesznie, wygrał przegląd Kuźnia 2022.

Wydarzenie organizowało Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Kreatywni" w Piaskach. Czternaście placówek, które zaproszono do udziału, zmierzyły się z tematem "Każdy jest kowalem swojego losu".

- Po raz pierwszy zaproszono nas do udziału w przeglądzie - mówi pedagog Agnieszka Wojciechowska, współautorka teledysku. - Na przygotowanie teledysku mieliśmy tydzień, zaczęliśmy więc od burzy mózgów. Uczestnicy ŚDS brali czynny udział w pracy nad nim. Mieli mnóstwo pomysłów, chociaż nie wszystkie mogliśmy zrealizować. 

- Kaśka Sochacka to moja ulubiona wokalistka, a piosenka "Spaleni słońcem" to jeden z jej piękniejszych utworów. Pomyśleliśmy wspólnie, że historia naszych uczestników, Magdy i Marcina, po prostu do niej pasuje - mówi terapeuta Roksana Letza, także zaangażowana w tworzenie teledysku.

- Historia, którą opowiedzieliśmy jest prawdziwa, a Magda i Marcin grając, byli bardzo autentyczni - podkreśla terapeuta Sebastian Brzeziński, który nagrał materiał filmowy i go zmontował.

Twórcy zwycięskiego teledysku chcieli powiedzieć, że każdy poszukuje miłości. Wszyscy mają do niej prawo, także osoby niepełnosprawne.

- W czasie nagrywania trema była - przyznał pan Marcin. - Kiedy robiliśmy teledysk na Rynku nie było nikogo kto na nas źle patrzył. Pozytywnie nas odbierano.

Zdjęcia powstały nad zalewem w Dąbczu, na leszczyńskim Rynku oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy.

Teledysk można zobaczyć TUTAJ.

[FOTORELACJA]6979[/FOTORELACJA]

(jrs, fot. Środowiskowy Dom Samopomocy w Lesznie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%