Fotografie Heleny Sierpowskiej trafiły do Galerii na drugim piętrze leszczyńskiego Ratusza.
- Jakiś czas temu nie spodziewałabym się, że będę miała własną wystawę, ponieważ robię zdjęcia dla siebie. Fotografuję to, co mnie zachwyci, a to może być kwiat, czy pejzaż - na wernisażu mówiła Helena Sierpowska. - Na wystawę namówił mnie nasz instruktor Ryszard Cienki, chociaż w pierwszej chwili powiedziałam, że nie mam co pokazać. Ten jednak przejrzał moje zdjęcia i wybrał te, które teraz są pokazywane w Galerii w Ratuszu.
[FOTORELACJA]10895[/FOTORELACJA]
[ZT]69192[/ZT]
Pani Helena zgadza się ze stwierdzeniem, że osobie zajmującej się fotografią trudno wybrać się na spacer nie robiąc zdjęć.
- Wystarczy, że wyjdę do ogrodu i po raz kolejny robię zdjęcia kwiatów, bo nie mogę się powstrzymać. Tak samo mam z pięknymi krajobrazami. Ale kiedy potem oglądam te zdjęcia, wspominam sytuacje albo miejsca, w których zostały zrobione.
Helena Sierpowska jest członkinią sekcji fotograficznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lesznie.
[ZT]76389[/ZT]
[ZT]76368[/ZT]
[ZT]76301[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz