Fotorelacje

Zamknij
13:23, 05.01.2026

Niezapomniana podróż w czasie

Wystawa pozwala doświadczyć historii Titanica w sposób niezwykle realistyczny. Każdy odwiedzający otrzymuje replikę karty pokładowej jednego z pasażerów i wyrusza z nim w podróż - od momentu zaokrętowania, przez odkrywanie przepychu pokładowych wnętrz, aż po tragiczne wydarzenia nocy katastrofy. Na końcu tej niezwykłej wyprawy dowiadujemy się, czy nasz pasażer przeżył katastrofę.

Dzięki audioprzewodnikom w sześciu językach można poznać fascynujące opowieści o życiu na pokładzie, technicznych innowacjach statku i o losach ludzi, których historie przetrwały w wydobytych artefaktach. To nie tylko wystawa, ale emocjonalna podróż przez czas, pozwalająca zrozumieć, czym naprawdę był Titanic - symbol ludzkich marzeń, odwagi i tragicznego losu.Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zbliżyć się do legendy, która do dziś porusza serca milionów!

Linki do profili wystawy: Facebook / Instagram

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
XIII Konkurs Pierwszej Pomocy w SP nr 2 w Lesznie
zobacz fotorelację
76. Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie
zobacz fotorelację
Spotkanie LRDPP z organizacjami pozarządowymi
zobacz fotorelację
Sparing żużlowców Fogo Unii Leszno
zobacz fotorelację
Nowa instalacja nad ul. Bracką w Lesznie
zobacz fotorelację
Tenisowe Talenciaki na kortach Akwawit
zobacz fotorelację
Ruszył Wiatrak Czesław z Grzybowa
zobacz fotorelację
Zderzenie na al. Konstytucji 3 Maja z ul. 55 Pułku Piechoty
zobacz fotorelację
Kreatywne warsztaty nauki szycia
zobacz fotorelację
Futsalowcy GI Malepszy Leszno grali z Legią Warszawa
zobacz fotorelację