Fotorelacje

Zamknij
06:06, 17.09.2020

Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbczu obchodziło 5 lat reaktywacji. Z tej okazji członkinie spotkały się, by wspólnie świętować mały jubileusz. Gościem był nowy proboszcz parafii w Dąbczu k. Tadeusz Kurpisz. Życzenia paniom z KGW złożył burmistrz Kornel Malcherek.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Powstaje skate point przy ul. Westerplatte w Lesznie
zobacz fotorelację
Koncert Lato w pełni w Rydzynie
zobacz fotorelację
Koniec roku i pożegnanie pani dyrektor w Garzynie
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego ZS nr 4 w Lesznie
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w SP9
zobacz fotorelację
Potężny konar dębu runął przy kościele Św. Krzyża
zobacz fotorelację
Leszczyńscy rowerzyści w czołówce rywalizacji
zobacz fotorelację
Piknik w Domu Seniora w Lesznie
zobacz fotorelację
Festyn integracyjny w ŚDS w Lesznie
zobacz fotorelację
Odliczanie do Leszczyńskiego Festiwalu Sportu
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz