Zamknij
08:46, 25.09.2020

W środę, 23 września dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 im. Czerwonego Kapturka w Lesznie świętowały nadejście nowej pory roku – Jesieni.

Przedszkolaki wspólnie z paniami przygotowały w salach jesienne kąciki, oglądały i nazywały dary jesieni, wykonały jesienne prace plastyczne oraz uczestniczyły w zabawach przy muzyce. Nie zabrakło także jesiennych stylizacji, przygotowanych przez rodziców przedszkolaków.

To był udany początek jesieni!

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Przebudowa ulicy Kiepury w Lesznie
zobacz fotorelację
Inauguracja roku akademickiego 2025/2026 w ANS w Lesznie
zobacz fotorelację
Przebudowane ulice w Rydzynie
zobacz fotorelację
Modernizacja osieckiego rynku na finiszu
zobacz fotorelację
Jesienny spacer po Rydzynie
zobacz fotorelację
125 lat Wodociągów Leszczyńskich
zobacz fotorelację
Pole Nadziei - sadzenie żonkili 2025
zobacz fotorelację
Dzień Nauczyciela w Lesznie
zobacz fotorelację
Pierwsza runda tenisowego Grand Prix Open w Lesznie
zobacz fotorelację
Spotkanie prezydenta z mieszkańcami Zaborowa
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz