Fotorelacje

Zamknij
18:48, 20.06.2024

Dwie godziny trwała Komisja Spraw Społecznych Rady Miejskiej Leszna z udziałem wszystkich radnych poświęcona sytuacji Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego w Lesznie, a w szczególności planowanego zawieszenia Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym. Posiedzenie odbyło się w czwartek, 20 czerwca 2024 roku. Czy są jeszcze jakiekolwiek szanse na uratowanie oddziału?

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dzień Dziecka w Złomujgrata.pl
zobacz fotorelację
PaTosfeta na leszczyńskim Rynku
zobacz fotorelację
Jak jest w świecie nastolatków. Więcej dobra, czy zła?
zobacz fotorelację
Mistrz Polski pokonany w Lesznie!
zobacz fotorelację
Podsumowanie konkursu Pomysł na Biznes
zobacz fotorelację
Rodzinny piknik integracyjny Zawsze Razem
zobacz fotorelację
Strażacy z Kloster Lehnin w gminie Rydzyna
zobacz fotorelację
Kolizja tira z osobówką na wiadukcie
zobacz fotorelację
Promocja książki Życie w zachwycie o prof. Waszyńskim
zobacz fotorelację
Joasia awansowana na podpułkownika
zobacz fotorelację

komentarze (2)

goscgosc

0 0

Całe Leszno sie powoli *%#)!&

21:05, 20.06.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PacjentPacjent

2 0

Tylu doświadczonych polityków, samorządowców, rajców. Moje pytanie jest konkretne: jakie działania konkretne podjęto dzisiaj podczas obrad , aby przywrócić funkcjonalność O.Neurologii w Szpitalu w Lesznie Wlkp?

23:11, 20.06.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz