Fotorelacje

Zamknij
09:18, 03.06.2024

Leszczyńscy strażacy interweniowali kilka razy usuwając skutki niedzielnej ulewy i silnego wiatru.

Najpierw jednak, w sobotę 1 czerwca, strażacy z OSP Wilkowice zabezpieczali zerwaną linię energetyczną na ulicy Mórkowskiej.

Tego samego dnia po południu w Osiecznej na drogę przewróciło się drzewo Interweniowała miejscowa jednostka OSP.

Najwięcej interwencji strażacy mieli w niedzielę, wypompowując wodę z zalanych obiektów.

O godz. 14 na ulicy Gostyńskiej w Osiecznej usuwali wodę z parkingu przy plaży.

Niemal w tym samym czasie strażacy z OSP Lipno wypompowywali wodę z zalanego warsztatu mechaniki pojazdowej i przyległego placu w Górce Duchownej.

Około godz. 18 strażacy z PSP Leszno usuwali wodę z piwnicy przedszkola przy ul. Niepodległości w Lesznie, gdzie straty oszacowano na 5000 złotych.

W tym samym czasie w Górce Duchownej strażacy z OSP Lipno usuwali wodę wdzierającą się do budynku, natomiast w Lesznie przy ul. Kilińskiego zawodowi strażacy interweniowali w związku z zalaną piwnicą.

Podobnie było w Lesznie przy ul. Szymanowskiego, gdzie w piwnicy budynku mieszkalnego nagromadziło się około pół metra wody. Interweniowali strażacy z OSP Leszno-Gronowo.

Późnym popołudniem zaalarmowano także OSP Wilkowice – w tej miejscowości strażacy usuwali konar, który spadł na drogę.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Większość włodarzy gmin za podwyżką opłaty za śmieci
zobacz fotorelację
Nowy Campus Szkoły Matury Międzynarodowej w Lesznie
zobacz fotorelację
Wystawa Mój świat w kolorach Karoliny Chrobot z ZST w Lesznie
zobacz fotorelację
Na czerwonym świetle pod drezynę
zobacz fotorelację
Spotkanie przedstawicieli ZHP ze studentami ANS w Lesznie
zobacz fotorelację
Estoria Plant - nowa tłocznia oleju w Lasocicach
zobacz fotorelację
Uczniowie ZSR-B w Lesznie pojechali na praktyki do Włoch
zobacz fotorelację
Apetyt na aktywność. Leszczyński MasterChef w Lesznie
zobacz fotorelację
Zawody w powożeniu zaprzęgami Wilkowice 2026
zobacz fotorelację
25-lecie Gallaxy Sports
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz