Zamknij
06:45, 10.09.2020

W środę, 9 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbyła się promocja książki znakomitego lekarza Edmunda Waszyńskiego. Wydawcą publikacji jest Miejska Biblioteka Publiczna.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wigilia dla samotnych i bezdomnych w Lesznie
zobacz fotorelację
Pomnik Żołnierzy 55 Poznańskiego Pułku Piechoty
zobacz fotorelację
Wizyta Gwiazdora w Przedszkolu Miejskim nr 19 w Lesznie
zobacz fotorelację
Bożonarodzeniowe miasteczko w domu pani Kasi
zobacz fotorelację
Rozstrzygnięcie konkursu o bezpieczeństwie w KM PSP Leszno
zobacz fotorelację
101 urodziny Genowefy Cichońskiej
zobacz fotorelację
Pomnik w parku Kościuszki wyczyszczono
zobacz fotorelację
Neurologia w Lesznie 29 grudnia wznowi działalność
zobacz fotorelację
Nowy parking przy Kustronia w Lesznie
zobacz fotorelację
Europoseł PiS Patryk Jaki w Lesznie
zobacz fotorelację

komentarz (1)

Świadomy człowiek Świadomy człowiek

0 0

Zdjęcie 115 powala. Atak psychozy z powodu fałszywej pandemii. To są ludzie martwi za życia. Bez otwartej głowy, bez świadomości co się dookoła nich dzieje. Chodzą w maskach przeciwpyłowych po świecie i biorą udział w tej masowej maskaradzie, inscenizacji.
Smutne to.
Z powodu takich postaci, uśpionych, nieświadomych całą resztą wolnych ludzi zostanie pozbawiona wolności i samostanowienia.
Z powodu takich ludzi realnym zagrożeniem dla Polaków jest scenariusz australijski. Zrobią nam drugą Australię, a tacy kosmici w maskach przeciwpyłowych będę temu przyklaskiwać.
Co za czasy. Głupota i ciemnota wygrywa z rozumem......

06:45, 12.09.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz