Fotorelacje

Zamknij
02:09, 10.06.2022

Archiwum Państwowe w Lesznie przygotowało wystawę, która cofnie nas do lat 60., 70. i 80. Składa się ze zdjęć, które przedstawiają dzieci. Są to fotografie z wydarzeń szkolnych, przedszkoli, akademii czy imprez miejskich. Być może ktoś odnajdzie się na tych fotografiach.

Archiwum Państwowe znajduje się przy ul. Solskiego 71.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wspólny Dzień Dziecka Oporówka i Oporowa
zobacz fotorelację
Urodziny hrabiego Mielżyńskiego w Pawłowicach
zobacz fotorelację
We House Music w Brennie dla Boszkowskich Kotów i Psów
zobacz fotorelację
Wspólnie dopingowali Maję Chwalińską
zobacz fotorelację
Osieczna zaprasza na lato 2026
zobacz fotorelację
Remont Święciechowskiej, czerwiec 2026
zobacz fotorelację
Lilka Drożdżyńska na jednej scenie z Blanką i Sincklerem
zobacz fotorelację
Nadania sztandaru Szkole Branżowej I Stopnia we Włoszakowicach
zobacz fotorelację
Ścieżka rowerowa Hersztupowo-Nowy Belęcin
zobacz fotorelację
Boże Ciało 2026 w Drobninie
zobacz fotorelację

komentarz (1)

RetroRetro

2 0

Przemijalność. Boląca gdzieś w środku duszy. Z jednej strony tęsknota za czasami dzieciństwa, z drugiej świadomość, że przed człowiekiem niedługo półmetek.

A w ogóle to z jakiej racji trzeba było płacić za cegiełki jakieś na budowę pływalni na przeciw fontanny? Co z tego, że karnet jakiś się dostało? Wszyscy w klasie musieliśmy płacić! Szlag człowieka trafia jak sobie o tym przypomni.

17:50, 11.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz