Zamknij
17:55, 22.09.2022

W czwartkowe popołudnie spod Wydziału Rozwoju zlokalizowanym na leszczyńskim "deptaku" wyruszył peleton rowerzystów. Trasa prowadziła śladami inwestycji zrealizowanych z Budżetu Obywatelskiego. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zabawa karnawałowa Stowarzyszenia Dzieciom Niepełnosprawnym
zobacz fotorelację
Walentynkowa sesja psów ze schroniska w Henrykowie
zobacz fotorelację
Otwarcie nowej pracowni komputerowej w SP nr 5
zobacz fotorelację
Wypadek na ulicy Osieckiej w Lesznie
zobacz fotorelację
Jak może wyglądać stadion Smoczyka i jego otoczenie
zobacz fotorelację
Narada roczna KM PSP Leszno
zobacz fotorelację
Zabawa karnawałowa leszczyńskich seniorów
zobacz fotorelację
Dzwon Stephana Wernera w Muzeum Okręgowym w Lesznie
zobacz fotorelację
Samorządowa kropla krwi w bibliotece
zobacz fotorelację
Nowe radiowozy dla KMP w Lesznie
zobacz fotorelację

komentarze (2)

BalkonowyBalkonowy

0 0

Zdjęcie nr 33 - to pijak i pener ze Słowiańskiej.

11:40, 23.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dlaczegodlaczego

1 0

Dlaczego zniknął artykuł z treścią, że ten rowerowy spacer był przewidziany dla tylko 15 chętnych mieszkańców? Dlaczego zniknął komentarz pod tym artykułem? Interwencja Urzędu Miasta Leszna? MEDIA ZALEŻNE?

10:49, 24.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz