MMKS Wieniawa Leszno zorganizował XXX Turniej Szachowy z okazji Dni Leszna. Odbył się w Zespole Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego.
Świetny turniej, jak zawsze w Lesznie. Organizacja, atmosfera i wszystko inne super. Brawo dla wszystkich uczestników. Oby było więcej takich wydarzeń sportowych. Szachy górą.
23:04, 30.05.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
1 0
Świetny turniej, jak zawsze w Lesznie. Organizacja, atmosfera i wszystko inne super. Brawo dla wszystkich uczestników. Oby było więcej takich wydarzeń sportowych. Szachy górą.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz