Fotorelacje

Zamknij
16:36, 14.09.2022

W środę w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbył się spektakl pt. "Mam Alternatywę" w wykonaniu młodzieży z Młodzieżowego Centrum Profilaktyki Alternatywa. Przedstawienie miało na celu pokazać problemy młodzieży oraz jak sobie z nimi poradzić.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Koncert Lato w pełni w Rydzynie
zobacz fotorelację
Koniec roku i pożegnanie pani dyrektor w Garzynie
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego ZS nr 4 w Lesznie
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w SP9
zobacz fotorelację
Potężny konar dębu runął przy kościele Św. Krzyża
zobacz fotorelację
Leszczyńscy rowerzyści w czołówce rywalizacji
zobacz fotorelację
Piknik w Domu Seniora w Lesznie
zobacz fotorelację
Festyn integracyjny w ŚDS w Lesznie
zobacz fotorelację
Odliczanie do Leszczyńskiego Festiwalu Sportu
zobacz fotorelację
Klub OS Szóstka Leszno - Rawicz medalowo w Tychach
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz