Zamknij

Plecaki.com.pl

ul. Dworcowa 98, 64-320 Buk
510068380

O nas

Plecaki.com.pl to firma przodująca na rynku plecaków. Posiada w swojej ofercie plecaki różnego typu - tak, aby każdy potencjalny klient mógł znaleźć swój wymarzony, niezależnie od wieku i preferencji. Plecaki szkolne to kategoria, w której sklep Plecaki.com.pl bez wątpienia posiada ogromny wybór. Firma troszczy się o najmłodszych i ich potrzeby, dlatego wszystkie plecaki do szkoły posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Plecaki do szkoły są dla dziecka nie tylko koniecznością, ale także ich dzielnym towarzyszem. Dlatego też Plecaki.com.pl oferuje plecaki tylko renomowanych i sprawdzonych producentów. Wyróżnić wśród nich należy plecaki takich firm jak: PASO, BENIAMIN, COOLPACK, ST. MAJEWSKI z serii BAMBINO czy też DERFORM. Wspomniana firma PASO współpracuje ze sklepem Plecaki.com.pl przy produkcji plecaków na licencji, czyli takich, na których mogą być wydrukowane postaci z disneyowskich bajek i marvelowskich komiksów. Dzieci kochają widzieć na co dzień swoich ulubionych bohaterów. Na Plecaki.com.pl ich rodzice mogą zaopatrzyć ich w kompleksową wyprawkę szkolną i do plecaka z Elsą z Krainy Lodu dobrać piórnik i worek na buty.

Plecaki do szkoły to specjalność firmy Plecaki.com.pl, choć w jej ofercie znajdują się także plecaki innego typu: wycieczkowe, sportowe, vintage, młodzieżowe, zarówno damskie i męskie oraz nawet plecaki na kółkach - sprawdzą się zarówno w podróży, jak i w szkole.