LETNI FESTYN- GRAMY I POMAGAMY
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy festyn charytatywny organizowany dla Oliwii Przybylak i Joanny Jaroszewskiej.
28 czerwca 2026 r.
Orlik w Lasocicach
To będzie dzień pełen sportu, uśmiechu, integracji i pomagania. Łączymy siły, aby wesprzeć leczenie i rehabilitację Oliwii oraz Joanny. Każda obecność, każda aktywność i każda złotówka mają ogromne znaczenie.
- Bieg charytatywny
- Rajd rowerowy
-Nordic Walking
- Mecz piłki nożnej Lasocice/Ogrody – Przybyszewo
- Występy artystyczne
- Malowanie twarzy
- Eksperymenty dla dzieci
- Dmuchańce i zabawy ruchowe
- Ognisko z kiełbaskami
- Popcorn i wata cukrowa
- kawa, ciasto, lemoniady
- Kolorowe warkoczyki
12:00 – otwarcie biura zawodów (plac zabaw w Przybyszewie)
13:30 – start biegu, rajdu rowerowego i nordic walking - meta Orlik w Lasocicach
14:30 – występy artystyczne
15:30 – mecz piłki nożnej Lasocice/Ogrody vs Przybyszewo
Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Oliwii i Joanny. Podczas festynu na każdym stoisku można płacić tylko ŻETONAMI! 1 żeton = 5 zł
Zapisy na bieg, rower i marsz nordic walking - https://tiny.pl/jfrwt1scm
Zapisy na mecz piłki nożnej Lasocice/Ogrody vs Przybyszewo - https://tiny.pl/hq7yf8f4x
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!